Autor Wątek: Także tego - Moja S-tronic w S5  (Przeczytany 595 razy)

Offline Mat_Mat

• Początkujący
  • *
  • Imię: Mateusz
  • Miasto: Kielce
  • Rocznik Auta: 2011
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: S-Tronic
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Świętokrzyskie
Także tego - Moja S-tronic w S5
« dnia: Maj 25, 2017, 11:57:17 am »
Cześć Wszystkim,

Od prawie roku jestem szczęśliwym ( ale nie do końca ) posiadaczem Audi S5 2011 Sportback. Od pewnego czasu mam "mały?" problemik z samochodem. Otóż, Audi ma 137 tys przebiegu, jest regularnie serwisowane w ASO w Kielcach. Od kilku miesięcy występuje w tym samochodzie, od czasu do czasu, kangurek przy ruszaniu. Szczególnie jest to wyczuwalne przy używaniu auto hold'a ponieważ przy delikatnym starcie aż rusza całą budą ( tak jakbym dodawał gaz i hamował i tak również zachowuję się obrotomierz ). Nie jest to problem regularny np. ostatnio miałem taki objaw tydzień temu ale przed ostatnią sytuacją problemu nie było ponad 3 miesiące. Jestem totalnym laikiem w tym temacie i chciałem podpytać o co chodzi z tym. Czy to może być mechatronika i czy ona przy uszkodzeniu ma prawo się tak zachowywać? ( chodzi mi o odstępy czasowe w tych sytuacjach ). Byłem już u znajomego mechanika i było stwierdzenie, że świece więc wymieniłem na oryginał później że może cewka/cewki więc poszedł nowy komplet ( wszystko robiłem w ASO ). Problem jest dalej więc nie jadę już więcej póki co bo skończy się na wymianie na nowy samochód...

Pozdrawiam,

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15