Autor Wątek: Czujnik polozenia sprzegla/A5 SB 2.7 TDI  (Przeczytany 476 razy)

Offline QuB

• Początkujący
  • *
  • Imię: Quba
  • Miasto: Kraków
  • Oznaczenia Silnika:: 2.7 V6 TDI
  • Rocznik Auta: 2010
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Małopolskie
Czujnik polozenia sprzegla/A5 SB 2.7 TDI
« dnia: Lipiec 03, 2017, 16:39:04 pm »
  Witam,

Potrzebuje pilnie informacji o ewentualnych przyczynach problemu z dzialaniem pedalu sprzegla przy rozruchu silnika. Aby odpalic silnik konieczne jest bardzo mocne wcisniecie sprzegla. Szukajac w necie rozkminilem ze czujnik polozenia sprzegla ktory moze byc przyczyna problemu jest zintegrowany z pompa sprzegla i tu pierwsze moje pytanie - ile czasu potrzeba ASO na wymiane tego elementu ? i jaka jest szansa ze faktycznie winny jest ow czujnik ?
  W sieci znalazlem tez informacje ze przyczyna moze byc lozysko oporowe sprzegla co jakos specjalnie do mnie nie przemawia ale jesli to moze byc przyczyna to ile roboczogodzin liczy ASO za taka wymiane i po jakiej stawce ?

Musze szybko dokonac naprawy na terenie Austrii i wstepna wycene ktora mi zrobiono jest na kwote 2000 euro i odnosze nieodparte wrazenie ze ktos chce mnie wycyckac.

Z gory dzieki za szybka pomoc.

Offline daniel1d

• Aktywny klubowicz
  • *
  • Imię: Daniel
  • Miasto: Siedlce
  • Oznaczenia Silnika:: 3.2
  • Rocznik Auta: 2008
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Mazowieckie
Odp: Czujnik polozenia sprzegla/A5 SB 2.7 TDI
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 04, 2017, 08:41:07 am »
Raczek czujnik jest gdzieś przy pedale sprzęgła ponieważ u mnie padł w sobotę wysprzęglik i sprzęgło nie działa pedał wpada w podłogę jak go nacisnę i trzeba go ręką cofnąć ale auto odpala jak jest wciśnięty.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15