Autor Wątek: Brakująca cześć od grilla RS5. Potrzebna pomoc!!!  (Przeczytany 526 razy)

Offline LUKI

• Audi Fan
  • *
  • Imię: Łukasz
  • Miasto: Clonmel
  • Oznaczenia Silnika:: 2.0 TFSI
  • Rocznik Auta: 2010
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Europa
Brakująca cześć od grilla RS5. Potrzebna pomoc!!!
« dnia: Październik 02, 2017, 22:00:20 pm »
Pomiędzy plastrem miodu grilla a znaczkiem Audi CCCC jest taka jakby podstawka którą się montuje do grilla a przedni znaczek 4 ringi do niego.
No i problem polega na tym że kiedyś rozczepialem te elementy i po ponownym złożeniu podstawka że znaczkiem CCCC odpadły podczas jazdy na autostradzie a zorientowałem się na drugi dzień. Za chiny nie mogę znaleźć tej części. W Irlandii w Audi nie sprzedają osobno. Może ktoś ma połamany grill na części lub wie jak znaleźć lub gdzie znaleźć.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Offline LUKI

• Audi Fan
  • *
  • Imię: Łukasz
  • Miasto: Clonmel
  • Oznaczenia Silnika:: 2.0 TFSI
  • Rocznik Auta: 2010
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Europa
Odp: Brakująca cześć od grilla RS5. Potrzebna pomoc!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2017, 22:01:45 pm »

Pomiędzy plastrem miodu grilla a znaczkiem Audi CCCC jest taka jakby podstawka którą się montuje do grilla a przedni znaczek 4 ringi do niego.
No i problem polega na tym że kiedyś rozczepialem te elementy i po ponownym złożeniu podstawka że znaczkiem CCCC odpadły podczas jazdy na autostradzie a zorientowałem się na drugi dzień. Za chiny nie mogę znaleźć tej części. W Irlandii w Audi nie sprzedają osobno. Może ktoś ma połamany grill na części lub wie jak znaleźć lub gdzie znaleźć.

Guests can't see images. Please login or login

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15