Autor Wątek: ASO Kraków - które polecacie?  (Przeczytany 529 razy)

Offline GRAF

• Nowy klubowicz
  • *
  • Rocznik Auta: 2007
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Małopolskie
Odp: ASO Kraków - które polecacie?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 09, 2018, 02:58:04 am »
serwis olejowy po 15tkm lacznie ze wszystkimi filtrami lacznie z kabinowym i paliwa i dobrym olejem zamykam w kwocie 500PLN wszystko powyzej to wywalanie pieniedzy w bloto (fakt ze mozna kawy sie napic gratis w ASO i poogladac nowe auta)

Pamiętaj proszę, że zyskujesz dodatkowo wpis w historii serwisowej samochodu co może (ale oczywiście nie musi) realnie wpływać na wartość samochodu przy odsprzedaży. Nie zgadzam się, że to jest wyrzucanie pieniędzy w błoto, ale rozumiem, że dla niektórych może tak się wydawać. Mimo wszystko, spróbuj zaakceptować punkt widzenia innych właścicieli tych pięknych samochodów :) Argument, że serwisowanie samochodu w ASO to strata pieniędzy jest dla mnie porównywalne z rozmową nt. tego, czy warto kupować markowe ubrania - dla jednych warto, dla innych, nie, bo za 50zł pewnie też kupisz ciepłą kurtkę na zimę, która wygląda tak jak kurtki innych osób, które mijasz na ulicy.

Pisze tak bo bywalem w ASO po drugiej zamknietej stronie i wiesz mi poza nowiutkim sprzetem i narzedziami poziome mechanikow jest sredni albo slaby. Kazdy dobry ucieka i zaklada swoj warsztat bo to mu sie 3-4x bardziej opłaca.

Przez 10 lat w ASO zostawisz 10-15tys wiecej... i teraz jak ma takie samo auto kosztowac 70 a 55 tys to zgdanij ktore sie pierwsze sprzeda? Szczegolnie dotyczy to naszego rynku.

Offline Cytryn

• Aktywny klubowicz
  • *
  • Imię: Michał
  • Miasto: Kraków
  • Rocznik Auta: 2012
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: S-Tronic
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Małopolskie
Odp: ASO Kraków - które polecacie?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 09, 2018, 10:28:24 am »
Ja osobiście kupiłbym ten droższy jeśli miałby faktycznie udokumentowaną historię, też nazwiesz to wyrzucaniem pieniędzy w błoto? Dokładnie tak samo podchodziłem do zakupu obecnej A5 i uważam, że to był strzał w 10. Zauważ, że mimo wszystko, w naszym kraju są ludzie, którzy są gotowi zapłacić więcej z różnych powodów i nie możesz obiektywnie stwierdzić, że nie mają racji. Jeśli DLA CIEBIE serwisowanie w ASO, w miarę nowego samochodu (bo z 10-letnim też bym do ASO nie pojechał) jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto, to masz do tego święte prawo, żeby tak uważać. Ja mam swoje racje i argumenty (i nie chodzi tutaj o umiejętności mechaników) i dla mnie to nie jest wyrzucanie w błoto. Proste :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15