Autor Wątek: Do Das i Innych.  (Przeczytany 73396 razy)

Offline Moon

• Audi Fan
  • *
  • Imię: Moon
  • Miasto: Warszawa
  • Oznaczenia Silnika:: A7 3.0 TFSI 320hp@415hp
  • Rocznik Auta: 2011
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: S-Tronic
  • Typ auta: inne audi
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Mazowieckie
Do Das i Innych.
« dnia: Sierpień 24, 2012, 23:00:45 pm »
Witam,
Oficjalnie chcialem przeprosic Pana Das, posrednio reszte za moje specyficzne zachowanie ostatnimi tygodniami.
Das obiecalem sprzedac moja A5. Pytal o nia wielokrotnie. Wielokrotnie obiecywalem w prywatnych wiadomosciach, ze podam mu szczegoly samochodu - nigdy tego nie zrobilem.
Powody sa cale trzy. Od przeszlo miesiaca borykam sie z problemami rodzinnymi -  nadchodzaca smiercia dwoch bliskich mi osob. Zagladam tu jedynie aby w milym gronie sie pocieszyc,
aby splycic ogolne problemy. Drugim powodem zlego nastawienia jest moja psycha. Nie bylbym komukolwiek sprzedac w pelni niesprawnego samochodu...  Nie podobaja mi sie tarcze, a naprawde
nie mialem czasu ich zmienic bo jeszcze [ciach] w moim  nowym samochodzie silnik padl. Nie podoba mi sie rysa na tylnym blotniku. Odkad pozyczylem samochod ojcu chrzestnemu porysowal mi delikatnie
tylne nadkole......
Nie umiem ogarnac, trzech firm, trzech samochodow..... niech swiadczy o tym moja histora z S6. Kupilem samochod w Szwajcarii. Samochod byl nie bity - porysowany lewy blotnik. Zrobilem mu remont silnika,
(15k) wymienilem felgi, opony (10k) - z braku czasu stal pod domem 2 lata i go sprzedalem za 12k....

Nie wazne, dzisiaj mialem ciezki dzien
Jedyne co chcialem zrobic to przeprosic DAS i zyczyc mu powodzenia z nowa A5 !!!

Przepraszam kolego....... nie mialem czasu myslec o sprzedazy.

Najwieksze Audi A5 w klubie :D

Some day, I want to die like my grandfather did: a big smile on his face, and sleeping like a baby- and not like my grandmother, shouting, with wide open eyes, in the back of his car...

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15