Autor Wątek: Audi a5 Tfsi 179km bład g28 i g40  (Przeczytany 579 razy)

Offline pasik185

• Początkujący
  • *
  • Imię: Patryk
  • Miasto: Kleve
  • Rocznik Auta: 2011
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Opolskie
Audi a5 Tfsi 179km bład g28 i g40
« dnia: Marzec 05, 2018, 16:46:16 pm »
witam,prosze o pomoc :-[ moja benzyna zaczeła mi chodzic ja diesel.Krotko przedstawię sytuacje. Któregoś dnia jak wracałem z pracy zapaliła mi sie kontrolka check engine ale auto zachowywało sie bez widocznych zmian,trwało to ok 3 dni kontorolka sie zapalała na jakis  czas i gasła. Znajomy podpowiedział mi żebym kupił 98 pojechał na autostradę i trochę autko przegonił ,tak tez zrobiłem i się zaczęło. na wieczór zalałem cały bak 98 i w niedziele rano wyjechałem w gory przez autostradę ;D tylko co się silnik rozgrzał wjechałem na autostrade i 200 8) trwało to moze 10 min zaczęło mi trząść kierownica i zapaliła sie kontrolka check engine i EPC zjechałem na parking zadzwonilem na adac i auto odholowali mi pod dom . dodam ze auto nie zgasło i mogłem nim jechać z tym ze nie szybciej jak 70km/h.Na drugi dzień pojechałem do mechanika odczyt z komputerato błąd czujnika g28 i g40.wymieniłem czunik g40 ale problem został na dal.czy miał kto moze podoby przypadek? wyminic ten dtugi zujnik g28 czy od razu auto rozbierać i kupic nowy rozrząd  :( albo silnik :o

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15