Autor Wątek: Kodowanie A5 USA-EU  (Przeczytany 394 razy)

Offline Toczy

• Początkujący
  • *
  • Imię: Filip
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Rocznik Auta: 2010
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Tiptronic
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Kodowanie A5 USA-EU
« dnia: Marzec 10, 2018, 09:14:36 am »
Witam,

Sprowadziłem z USA A5 2010 r. w wersji Prestige mam pytanie dotyczące przekodowania auta z wersji USA na Europę tzn. lampy przód, tył wraz z dołożeniem przeciwmgielnego, aktualizacja systemu, map, wgranie języka polskiego, dostosowanie radia do europy oraz zmiana jednostek.

Lampy przód wymienie ze względu że nie podoba mi się pomarańczowy odblask/plastik w lampach i tak jedna jest zbita a tylne słyszałem różne opinie że trzeba i nie trzeba dodam że posiadam lampy LEDOWE a pewnie trzeba zmienić barwę kierunku na pomarańczowy.

Ogarnę to zwykłym kablem z Alliexpress VAG CAN PRO czy potrzebny jest VCDS ? (mam możliwość kupna w dobrej cenie wraz z zeszytem kodowań) to z tego pewnie ogarnę prostę kodowania oraz lampy i  jednostki, zostaję kwestia akutalizacji map, systemu oraz polskiego języka.

No i dołożenie przeciwmgielnego czy trzeba wymieniać lampy ja EU i jak ciągnąć wiązke włącznik juz posiadam.

Może gdzieś w internecie chodzą poradniki jak to we własnym zakresie zrobić lub ktoś posiada takie instrukcje.

Chyba że jest ktoś w stanie to zrobić w dobrej kwocie lub może kogoś polecić w okolicach kujawsko-pomorskie i wielkopolski.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15