Autor Wątek: 3.0 TDI CAPA Wykaz wszystkich rolek i paska przedniego osprzetu./Wymiana  (Przeczytany 207 razy)

Offline kamil199402

• Aktywny klubowicz
  • *
  • Imię: Kamil
  • Miasto: Mragowo
  • Rocznik Auta: 2010
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Warmińsko-Mazurskie
Witam

Gdzies tam na naszym forum kiedyś wyczytałem miedzy wierszami ze koledzy 2 3.0 TDI wymieniali pasek/paski z przodu oraz wszystkie rolki..napinacze..naszego przedniego osprzetu

Przebieg mam już 280k nic nie było robione mysle ze warto byłoby to odswiezyc i się do tego zabrać bo na ucho wydaje mi się trochę to glosno dziala..za nim będę slepo przeszukiwal etki i inne centra wiedzy w poszukiwanie jakie rolki..ile rolek..jakie paski..itp itd..

Może ktoś by napisał co idzie na kompletny przód ..(może ktoś ma jakies faktury i na nich spis numeru części) firma obojetna bo później po numerze mogę znalesc cos z innej .

Glownie jeszcze mnie interesuje pasek..zamawiac oryginalny z Audi czy jest jakiś godny polecenia na naszym rynku bądź tez który idzie na pierwszy montaż bez znaczka audi? Może akurat uda się nie przepłacić za ta sama jakość:)

Zabierajac się za czesc druga ..ktoś tez gdzies napisał ze nie trzeba sciagac przodu .. czyli mam rozumieć ze przy zwinnych rekach uda się tam wymienić te rolki w tej malej przestrzeni ???? Na razie pytam.. jeszcze nie przewalałem żadnych instrukcji .

Offline GRAF

• Aktywny klubowicz
  • *
  • Rocznik Auta: 2007
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Małopolskie
Odp: 3.0 TDI CAPA Wykaz wszystkich rolek i paska przedniego osprzetu./Wymiana
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2018, 18:10:59 pm »
CAPA z tego co czytalem nie ma tej wady z napedem paskow osprzetu. Sam mam ten silnik i wymienilem profilaktycznie przy 180tys km jedno kolo pasowe. Reszta byla w stanie idealnym.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15