Autor Wątek: Tylni zderzak sline z allegro  (Przeczytany 806 razy)

Offline masterr15

• Aktywny klubowicz
  • *
  • Imię: Maciej
  • Miasto: Leopoldów
  • Rocznik Auta: 2020
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Lubelskie
Tylni zderzak sline z allegro
« dnia: Czerwiec 04, 2018, 09:31:38 am »
Panowie,

Mam zamiar zamienić tylni zderzak ze zwykłego na sline. I teraz moje pytania:
1. Kupował z Was ktoś przez allegro, nie oglądając zderzaka na żywo? Boję się, że na zdjęciach będzie wyglądał w miarę ok, a przyjdzie połamany szrot.
2. Interesuje mnie ten: http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a5-s-line-8t0-org-okazja-i7342249898.html#thumb/4
    Proszę o info jak według Was wygląda ten zderzak. O ile górny element będę lakierował, to dokładki nie chciałbym dotykać.

Z góry dzięki za info

Offline liquid8p

• Moderator Globalny
  • Audi'holik
  • *
  • Imię: Remigiusz
  • Miasto: Poznań
  • Oznaczenia Silnika:: 1.8 TFSI 170KM CJEB
  • Rocznik Auta: 2012
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Wielkopolskie
Odp: Tylni zderzak sline z allegro
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2018, 11:51:05 am »
Najważniejsze żeby zaczepy były całe i zderzak musi być do coupe, jeśli szukasz do coupe. Od sportbacka nie będzie pasował. Ja kupiłem teraz zderzak competition na przód. Zderzak jest w kolorze auta, ale i tak będzie lakierowany. Zaczepy są wszystkie całe.
a3 8P >>> a5 8T...

Offline Rox29

• Aktywny klubowicz
  • *
  • Imię: Artur
  • Miasto: Warszawa
  • Oznaczenia Silnika:: 2.0 TFSI CDNC 254KM/345NM
  • Rocznik Auta: 2012
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Multitronic
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Mazowieckie
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 19, 2018, 11:09:35 am »
Cześć ja również poszukuję tylnego zderzaka. Sportback lift s-line daytona pod PDC. Patrząc na te z allegro to są raczej w kiepskim stanie... Ciekawe ile taki zderzak w ASO kosztuje. :D

Offline luk.wlk

• Aktywny klubowicz
  • *
  • Imię: Łukasz
  • Miasto: Kraków
  • Oznaczenia Silnika:: CCWA
  • Rocznik Auta: 2010
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: S-Tronic
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Małopolskie
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2018, 22:25:51 pm »
Może podłączę się pod temat, bo w sumie pytanie podobne... Rozglądam się za zderzakiem S-line do Sportbacka LX7W i znalazłem coś takiego: https://allegro.pl/zderzak-audi-a5-8t-2013r-kompletny-pdc-lx7w-s-line-i7496345324.html#thumb/4.

Na tyle ile widać na tych zdjęciach, to zderzak wygląda całkiem spoko, ale on jest do polifta, a moja A5 to przedlift z LEDami. W którymś temacie, gdzie ktoś pisał o zmianie świateł na neony była mowa o tym, że trzeba zderzak też zmienić, bo inaczej jakoś tam te neony będą odstawać, więc rozumiem, że lekko się ten zderzak różni. Ale tak właściwie jak się przyjrzeć, to u mnie też przez to załamanie na boku lampy, jej róg trochę odstaje i zastanawiam się, czy mogłoby coś nie pasować gdyby założyć zderzak od polifta? Rzeczywiście, widzę, że ten poliftowy zderzak ma tak jakby załamanie, które może pasować do tego na lampie. Czy ktoś z Was kombinował w ten sposób, by założyć poliftowy zderzak do przedliftowych lamp? Neony - wiadomo, fajna opcja, ale te lampy, które mam mi się jednak też podobają i chyba nie chciałbym na razie zmieniać na neony.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15