Audi A5 - Forum Techniczne > Elektryka

ACC w A5

(1/7) > >>

Krzysztof_B:
Drodzy koledzy poszukuje forumowiczów z ACC ( aktywny tempomat). Mam problemy z montażem radaru, wszystkie elementy mam zgodne z ETKA a po prostu nie mogę zamontować radaru bo przeszkadza króciec intercoolera i wąż. Potrzebuje pomocy i zdjęć sposobu zamontowania radaru po zdjęciu kratki ze zderzaka. Będę wdzięczny za pomoc.

MarcinOslo:
Jestem na tym samym etapie :)
Tzn. mam chyba wszystko co trzeba ,mam ogarniete kodowanie i tez nie moge zamontowac radaru ,bo mi sie poprostu nie zmiesci przez IC ,tylko ze IC mam od 3.0BiTDI ,ktore ma grubsze wejscia.
Musze cos pokombinowac z IC ,innego wyjscia nie ma.
Radaru nie da sie zamontowac byle gdzie i byle jak ,toleracja kata odchylenia zeby nie bylo bledu wynosci zaledwie +/-0,8st. :(

playy:
Panowie ja mam acc ale w 2,0 tfsi oryginalnie, jak mogę pomóc to piszcie śmiało

MarcinOslo:
Ja mam temat ogarnięty (kodowanie ,kalibracja itp.) ,muszę tylko przerobić bądź wymienić IC i wtedy zamontować i finalnie zkalibrowac radar  ;)

Krzysztof_B:
A masz opis kodowania??? Temat montażu ogarnełem użyłem zestawu montażowego od polifta, Mam jeszcze inny problem mój radar nie przyjmuje zmiany kodowania, możecie coś poradzić. A jak się kalibruje, masz opis procedury??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Idź do wersji pełnej