Autor Wątek: Halogeny mnie parują!  (Przeczytany 129 razy)

Offline rsha

• Audi Fan
  • *
  • Rocznik Auta: 2014
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: PB
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Europa
Halogeny mnie parują!
« dnia: Czerwiec 25, 2018, 19:41:06 pm »
Hejka! Chłopaki, mam pytanko.. Wymieniałem ostatnio żarówki w halogenach (ori siedziały tam H8 Philipsa) na ledowe serii Osram.
Nigdy nic nie parowało, a po zmianie, masakra. Calutki przód ostro zaparował, soczyste krople wody, które w ogóle nie spływają widać od zewnątrz.
Byłem pewien, że to wina tej kulawej uszczelki w tych ledach, która dobrze nie dociskała, więc wywaliłem je na rzecz zwykłych H8 Osrama.
Problem jednak pozostał. Wczoraj myłem furkę i już jedna była całkowicie czysta, a w drugiej połowa jeszcze z parą.. Dzisiaj rano wchodzę do garażu i znów to samo.. Calutkie zaparowane. Na dworze ponad 27 stopni, w garażu lekko ponad 20.. W dzień autko stoi na parkingu pod pracą i przy tej temp powinno ładnie zejść, a tu lipa..

Co tu by można poradzić?
Pozdro!

Offline bramtor

• Aktywny klubowicz
  • *
  • Imię: Łukasz
  • Miasto: Toruń
  • Oznaczenia Silnika:: RS3 2.5 TFSI
  • Rocznik Auta: 2016
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Skrzynia Biegów: S-Tronic
  • Typ auta: inne audi
  • Województwo: Kujawsko-Pomorskie
Odp: Halogeny mnie parują!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2018, 23:13:30 pm »
Miałem tak samo w S5 .pokusiłem sie na jakieś tam tanie ledy. skończyło się wymianą halogenów na nowe bo tej pary nie usuniesz. muszą być oryginalne żarówki wtedy nie paruje

Offline rsha

• Audi Fan
  • *
  • Rocznik Auta: 2014
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Województwo: Europa
Odp: Halogeny mnie parują!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2018, 19:18:45 pm »
To mnie pocieszyłeś :D
Przyznam, że te ledy podawały konkretnie, wielokrotnie również informowali mnie o tym kierowcy z naprzeciwka.  :o
Spróbuję jeszcze kupić takie same Philipsy, bo mam fotkę tych, które tam wcześniej siedziały.
Dzisiaj odparowały prawie do zera, postawiłem auto do garażu, idę za godzinę i znów para!  :o >:(

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15