Autor Wątek: Opóźniona reakcja skrzyni biegów - wjazd pod góre i wsteczny.  (Przeczytany 1343 razy)

Offline Melon DGL

  • Nowy klubowicz
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Imię: Piotr
  • Miasto: Głogów
  • Oznaczenia Silnika:: 2.0 TDI 163KM
  • Rocznik Auta: 2012
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Automat
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Sportback
  • Województwo: Dolnośląskie
Witam . Przeczytałem wszystko w danym temacie i nie znalazłem dokładnej odpowiedzi. Po analizie wszystkich postów wnioskuje, że posiadam Multitronica i zaznaczę że jakbym wcześniej się troszkę więcej interesował i miał wiedze jak teraz to auta z Multi bym nie kupił . Ale trudno kupione i zobaczymy.
Ale do brzegu ..dokładnie jak w temacie. Pojazd nie wydaje żadnych stuków żadnych puków i nie szarpie , niemniej jednak gdy stoję na wzniesieniu i chce wjechać do góry po wcześniejszym zatrzymaniu, auto lekko zjeżdża i ma chwilowy przestój zanim ruszy (na prostej tego nie ma) . Podobnie gdy wrzucam wsteczny, pojazd ma chwile na zastanowienie po czym rusza. Auto ma najechane 169 tyś ,a olej w skrzyni był wymieniany przy około 147 tyś. Nigdy nie miałem bezstopniowej skrzyni i nie wiem czy to nic takiego czy należy wzmorzyć czujność . Proszę o sugestie.
ps
dodam tylko ,że Kick Down działa bez zarzutu i skrzynia redukuje biegi według mnie prawidłowo jedynie niepokoi mnie sytuacja j/w.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2018, 10:03:14 am wysłana przez Melon DGL »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15