Autor Wątek: Kupno RS5 4.2  (Przeczytany 784 razy)

Offline Krychuu

• Początkujący
  • *
  • Imię: Krystian
  • Miasto: Pińczów/Essen
  • Rocznik Auta: 2020
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Świętokrzyskie
Kupno RS5 4.2
« dnia: Lipiec 12, 2018, 00:18:54 am »
Witam wszystkich użytkowników forum, chciałbym się Was doradzić. Jak się ma eksploatacja owego modelu? Nie wiem czy rocznik ma znaczenie co do silnika ale pewnie nie znajdę nic innego w przedziale 2010-2013. I jeszcze jedno, czy w kwocie 120-150tyś można znaleźć coś wartego uwagi? Proszę o wszelkie informacje. Słyszałem o zbierającym się nagarze w silniku. Orientuje sie ktoś w kosztach ile wychodzi za wyczyszczenie, oraz co ile wykonuje się taki zabieg?

bramtor

• Gość
Odp: Kupno RS5 4.2
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 12, 2018, 22:40:24 pm »
Za taką kase to jedynie przedlifta ustrzelisz, 90% jak nie więcej RS5 i S5 na otomoto to złomy zza wielkiej wody. jeżeli chcesz zwracać uwage na koszta w RS to raczej szukaj czegoś innego bo tanio nie jest

Offline Krychuu

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2018, 00:09:57 am »
Chce po prostu wiedzieć co może się zepsuć, jakie ma wady itp. Zawsze mogę zwiększyć budżet na kupno. Od miesiąca tak szukam i jednak polift mi się bardziej podoba, więc przedlift wypada z gry. Wie ktoś może za jaką uczciwą kwotę byłbym w stanie na spokojnie znaleść coś? No i skoro na internecie są same strupy to gdzie szukać?

Offline PatrickU

• Nowy klubowicz
  • *
  • Województwo: Małopolskie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2018, 03:27:44 am »
Za taką kase to jedynie przedlifta ustrzelisz, 90% jak nie więcej RS5 i S5 na otomoto to złomy zza wielkiej wody. jeżeli chcesz zwracać uwage na koszta w RS to raczej szukaj czegoś innego bo tanio nie jest

Ty tak na serio? Myślisz że ktoś sprowadzał auto uszkodzone warte 200 000zł żeby oszczędzać na naprawie, gdzie potencjalnego kupującego przy tak mało popularnym aucie głaszcze się i całuje po nogach bo kolejny może być za pół roku, rok? I myślisz, że sprzedawca oszczędzał te pięć, dziesięć, piętnaście tysięcy i wsadzał części ze szrotu? Już któryś Twój post widzę pisany w ten sposób, a Twoja metodyka manipulacji ludźmi którzy o samochodach wiedzą tyle że mają cztery koła, gaz i hamulec jest taka, że potem dzwoni do mnie taki bałwan i na słowo USA słyszę w słuchawce "Nigdy w życiu". Taki bałwan zmanipulowany przez Ciebie nie wie, że wpisując w google VIN wyświetli mu się szkoda tego pojazdu, zwykle całkiem nieduża, bo większość Polaków z tego co widzę na licytacjach w USA stara się kupować auta po niewielkiej szkodzie, bo wie że takie auto (amerykańskie) nie jest potem łatwo sprzedać. Dla porównania powiem Ci, że znajomy sprowadza auta powypadkowe z Niemiec i to co czasami widzę na jego podwórku przyprawia mnie o zawrót głowy? A wiesz czemu? Bo z Niemiec nie ma zdjęć i bez różnicy mu czy wyda 400zł więcej na ćwiartkę i blacharza 1500zł, a potem oblepi to częściami kupionymi w kolor. I wiesz co? Taki spec jak Ty i Twój kolega którego przed chwilą nakręciłeś na zakup RS5 kupi takiego rodzyna, bo wątpię, że ktokolwiek z handlarzy sprowadza RS5 całe do Polski, nawet z Niemiec, bo każdy mądry woli kupić zamiast tego cztery A5 w dieslu i sprzedać w miesiąc niż bujać się pół roku i wyrywać włosy z głowy co z tym dalej zrobić. Tylko niestety realiów rynku nie nauczysz się jako obserwator na Otomoto i Allegro.

Na kilkaset aut których sprowadziłem ja i moi znajomi z USA, żadne nie było w stanie wymagającym składania z trzech o którym tak głośno manifestujesz w swoim innym poście, za to pojedź do kilku blacharzy w swojej najbliższej okolicy, zobacz co tam stoi i skąd zostało przyprowadzone cwaniaczku.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2018, 03:40:34 am wysłana przez PatrickU »

Offline usrobo

• Nowy klubowicz
  • *
  • Imię: Michał
  • Województwo: Śląskie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2018, 08:22:18 am »
Bardzo rozsądny wywód. Tylko zapytam o ile te auta muszą być tańsze niż w Europie żeby opłacało się dopłacić cło podatek i transport przez ocean ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Offline Krychuu

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2018, 14:09:05 pm »
Do zamknięcia, wziąłem w rozliczeniu corvette c7, spodobało mi się, więc przy nim zostane, troche zaniedbany ale doprowadzi się go do porządku  :)

Offline czarny69

• Audi'holik
  • *
  • Poprzednio: A5 Coupe 2.0TDI '11
    • Status GG
  • Imię: Akash
  • Miasto: Błonie
  • Oznaczenia Silnika:: 3.0TDI 218KM CSWB
  • Rocznik Auta: 2016
  • Skrzynia Biegów: S-Tronic
  • Typ auta: inny
  • Województwo: Mazowieckie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 15, 2018, 14:55:53 pm »
Do zamknięcia, wziąłem w rozliczeniu corvette c7, spodobało mi się, więc przy nim zostane, troche zaniedbany ale doprowadzi się go do porządku  :)

Możesz założyć wątek w wolnym czasie, chętnie poczytam i zobaczę auto ;)
Guests can't see images. Please login or login

https://www.facebook.com/a5blackpanther - Strona auta na FB

Audi TT Roadster 8N - 260 PS
Audi A3 8P 2.0TFSI - 200 PS
Audi A5 8T Coupe 2.0TDI - 205 PS
Audi A5 8W Coupe 3.0TDI - 218PS+

Offline Krychuu

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 15, 2018, 19:50:02 pm »
Poprawi się wygląd tego "złoma zza wielkiej wody" i pewnie, że wstawie. Ale już widzę, że będę potrzebować jeszcze jednego auta z 4x4. Przy kapciach 295 zrywa trakcje przy 120 jak się dobrze dociśnie, nie chce wiedzieć co było by jakby trzeba wyjechać w zime. Bardzo pewne, że będzie to quattro a nie wynalazki 4motion xdrive itp  :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15