Autor Wątek: Audi A5 2.0 tfsi 211km 03.2011r czy warto ?  (Przeczytany 412 razy)

Offline KrystJan

• Początkujący
  • *
  • Imię: Krystian
  • Miasto: Wejherowo
  • Oznaczenia Silnika:: 1.8T
  • Rocznik Auta: < 2007
  • Rodzaj Napedu: FWD
  • Rodzaj Paliwa: PB+LPG
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: inne audi
  • Typ Nadwozia: Sedan
  • Województwo: Pomorskie
Audi A5 2.0 tfsi 211km 03.2011r czy warto ?
« dnia: Październik 02, 2018, 12:02:41 pm »
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam ogromną prośbę czy moglibyście doradzić lub powiedzieć mi czy warto kupić taki samochód jaki jest na załączonym linku na dole.
Kilka zdań o tym czym teraz jeżdżę i co chce kupić. Aktualnie jeżdżę audi a4b6 1.8t 150km+lpg jestem mega zadowolony, ale posiadam ten samochód już ponad 4 lata i czas na kupno kolejnego auta. Zależy mi na tym żeby zostać w rodzinie "AUDI".
Szukam auta którym będę komfortowo pokonywalo trasy (miesięcznie +2000km głównie poza miastem połowa to autostrady) obowiązkowo benzyna myślę też o lpg. Ważne dla mnie jest zadbane wnętrze (czarne lub szare)z wyposażenia to tempomat, multifunkcujna kierownica, czujniki parkowania i nawigacja. Samochód z ogłoszenia ma wszystko czego potrzebuje tylko jest jedno "ale" czy ten silnik 2.0 tfsi 211km to nie jest półapka ? Czy naprawdę trzeba wozić w bagażniku 5litrów oleju i przy każdym tankowaniu lac 1litr oleju ? Jak to wygląda z awaryjnoscia i czy da się to naprawić? Zależy mi na samochodzie którym będę mógł dojechać z punktu A do B i nie mam na myśli punkt B(serwis). Proszę Was o rady czy warto w tej cenie szukać czegoś innego czy podjąć się ryzyka. Pozdrawiam posisdaczy audi a5  Krystian.
https://m.mobile.de/fahrzeuge/details.html?dam=0&id=268340494&mga_d188=DesktopVIPAutomaticRedirect&ps=0&s=Car&sfmr=false&vc=Car

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15