Autor Wątek: Poszukiwania Audi A5 Coupe 2.0 TFSI Automat  (Przeczytany 187 razy)

Offline Karwan88

• Początkujący
  • *
  • Rocznik Auta: 2020
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Automat
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Zachodnio-pomorskie
Poszukiwania Audi A5 Coupe 2.0 TFSI Automat
« dnia: Marzec 03, 2019, 07:58:19 am »
Witam serdecznie  :)

Jestem tu nowym użytkownikiem i od razu uderzam do Was z tematem.

Od lat kocham się w Audi A5  :P Lecz wcześniej mogłem jedynie sobie o takim pomarzyć. Nadeszły jednak czasy gdzie mogę to marzenie zrealizować, mam jednak głowę na karku i nie chcę kupić byle ulepa.

Budżet to 50-55tys max. Roczniki 2008-2011.
Najbardziej odpowiadałaby mi jednostka silnikowa 2.0 TFSI.
Oczywiście znam jej problemy, ale liczę na to że znajdę egzemplarz po remoncie silnika, lub zadbany, nie kombinowany w którym remont wykonam sam (wtedy cena musi być nizsza 40-45tys)
Auto koniecznie ma być w quattro i z automatem (żadne multitroniki dlatego tez quattro)

Śledzę rynek już od września i przyznam że jest u nas pełno ulepów, jakieś gnioty z Niemiec po 35tys czy wynalazki z USA...Trafić coupe z tym motorem z polskiego salonu z jakąś historią i po remoncie silnika to jak trafić 6 w totka...

Dlatego może któryś z użytkowników forum ma swoje autko na sprzedaż? ;)

Jestem z zachodniopomorskiego i mam w sumie jakieś możliwości aby kupić cos z Niemiec czy Szwecji ale gdy oglądam auta w tych krajach to napotykam pełno 1.8, 2.0 multi, 3.2... i diesle...

Właśnie jeden diesel mi się podoba, 3.0 tdi quatrro. Tylko boję się że to zły wybór. Czy robienie trasy 100km raz na tydzien, a w tygodniu miasto, to wystarczający dystans dla dpfa?

Stąd tez moje pytania:
1- Czy mój budżet jest wystarczający na zakup sensownego przedlifta?
2- Czy może ktos ma na sprzedaż 2.0tfsi po remoncie? 8)
3- Czy diesel to dobry wybór na moje przebiegi (kwestia dpf)

Mam wrażenie że nasz rynek jest tak przetrzepany i nie ma sensownych A5 na sprzedaż w tym budżecie.

Wszyscy mają "perełki" i "oczka w głowie " na sprzedaż.
Szukali ich rok, a sprzedają po 6 miesiącach bo nagle im sie rodzi dziecko  ;D

Liczę na pomoc/porady/komentarze!

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15