Autor Wątek: Dziwne zachowanie układu kierowniczego na postoju podczas skręcania kół  (Przeczytany 2647 razy)

Offline Kaszel

  • Nowy klubowicz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Rocznik Auta: 2008
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Śląskie
Witojcie! Podczas skręcania kół na postoju czuć takie jakby lekkie przeskakiwanie, pojawia się ono przy dużym kącie skrętu, niezależnie od strony. Myślałem, że może być to wynik złej zbieżności, aczkolwiek po puszczeniu kierownicy samochód jedzie jak po sznurku. Tutaj moje pytanie. Czy istnieje taka możliwość, że samochód jedzie prosto pomimo złej zbieżności? Jeżeli to nie zbieżność obstawiałbym niestety magiel, dlatego chciałbym się dowiedzieć co nieco na ten temat.

Offline Dobarino

  • Audi Fan
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Imię: Krystian
  • Miasto: Poznań
  • Oznaczenia Silnika:: CCWA
  • Rocznik Auta: 2008
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Tiptronic
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Wielkopolskie
Odp: Dziwne zachowanie układu kierowniczego na postoju podczas skręcania kół
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 18, 2020, 21:34:44 pm »
Witojcie! Podczas skręcania kół na postoju czuć takie jakby lekkie przeskakiwanie, pojawia się ono przy dużym kącie skrętu, niezależnie od strony. Myślałem, że może być to wynik złej zbieżności, aczkolwiek po puszczeniu kierownicy samochód jedzie jak po sznurku. Tutaj moje pytanie. Czy istnieje taka możliwość, że samochód jedzie prosto pomimo złej zbieżności? Jeżeli to nie zbieżność obstawiałbym niestety magiel, dlatego chciałbym się dowiedzieć co nieco na ten temat.
Gdzieś był na forum ten temat
Spróbuj poszukać, nie pamietam co było przyczyną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Kaszel

  • Nowy klubowicz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Rocznik Auta: 2008
  • Rodzaj Napedu: QUATTRO
  • Rodzaj Paliwa: ON
  • Skrzynia Biegów: Manual
  • Typ auta: 8T
  • Typ Nadwozia: Coupe
  • Województwo: Śląskie
Odp: Dziwne zachowanie układu kierowniczego na postoju podczas skręcania kół
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 18, 2020, 22:48:18 pm »
Witojcie! Podczas skręcania kół na postoju czuć takie jakby lekkie przeskakiwanie, pojawia się ono przy dużym kącie skrętu, niezależnie od strony. Myślałem, że może być to wynik złej zbieżności, aczkolwiek po puszczeniu kierownicy samochód jedzie jak po sznurku. Tutaj moje pytanie. Czy istnieje taka możliwość, że samochód jedzie prosto pomimo złej zbieżności? Jeżeli to nie zbieżność obstawiałbym niestety magiel, dlatego chciałbym się dowiedzieć co nieco na ten temat.
Gdzieś był na forum ten temat
Spróbuj poszukać, nie pamietam co było przyczyną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak racja, już podpiąłem się pod tamten temat, wcześniej mi to umknęło. Ten wątek możemy zamknąć.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15